کتابت قرآن مجید در یک روز و یک ساعت

کتابت قرآن مجید در یک روز و یک ساعت

quran3

 در آستانه بازیهای لیگ قهرمانان آسیا ، هواداران تراکتورسازی قصد دارند با کتابت کل قرآن مجید در یک روز و یک ساعت توسط 605 نفر با خط نستعلیق خودکاری برای موفقیت این تیم مردمی دعا کنند ، این طرح با مدیریت آقای مهندس فتحی مدیر شرکت توسعه علم و هنر ایرانیان در مورخه 91/12/4 ساعت 10 الی 11 در سالن چند منظوره باشگاه تراکتورسازی اجرا خواهد شد .
باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی در راستای اهداف فرهنگی باشگاه ، با مشارکت شرکت توسعه ی علم و هنر ایرانیان با حرکتی نمادین قبل از بازی های جام قهرمانان آسیا ، اقدام به کتابت قرآن مجید با خط نستعلیق خودکاری و هنر نمایی 605 نفر از هنرجویان ممتاز و هوادار تراکتور با خودکار معمولی در مدت یک ساعت نماید تا فرصتی برای موانست و هم نشینی عمیق تر با قرآن مجید را فراهم آورد گامی برای ترغیب و تشویق عموم مردم جهت کتابت قرآن مجید برداشته شود. همزمان با این طرح هواداران تراکتور از خدا می خواهند به حرمت این کتاب مقدس کتابت شده حداقل 30 آرزوی آنها با نیت 30 جزء قرآن کریم بر آورده شود و هواداران در معنویت این طرح مشارکت نمایند. ان شاءالله شاهد برآورده شدن همه آرزوهای هواداران باشیم. از جمله آرزوهای هواداران می تواند آرزوی موفقیت تیم تراکتورسازی در رقابت های بازیهای قهرمانی آسیا و لیگ برتر باشد . باشد که با دعای خیر هواداران تیم تراکتور به قله های موفقیت دست یابد. شرکت توسعه علم و هنر ایرانیان که بانی این طرح است می خواهد با آموزش هواداران رکورد جهانی کتابت قرآن را به نام هواداران تراختور آذربایجان(شهر تبریز) ثبت کند .

منبع: tractor1970.com

درباره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال امنیتی جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

برای درج شکلک روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette