تونی:فردا روز فراموش نشدنی برای تراکتور و آذربایجان است

512 بازدید

منتظر حمایت هواداران هستیم/ فردا روز فراموش نشدنی برای تراکتور و آذربایجان است

tony-olyviera

تونی در کنفرانس خبری پیش از بازی تراکتورسازی با الجزیره؛
منتظر حمایت هواداران هستیم/ فردا روز فراموش نشدنی برای تراکتور و آذربایجان است.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت‌، انگیزه بسیار زیادی برای حضور در اولین بازی در لیگ قهرمان آسیا دارد و می‌خواهد از این امتحان سخت با پیروزی خارج شود.
تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از نخستین دیدار تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا برابر الجزیره امارات گفت: “فردا اولین بازی‌مان را در لیگ قهرمانان آسیا انجام می‌دهیم که برای همه هواداران و بازیکنان ما رخداد تازه‌ای است. بازی فردا امتحان سختی برای ماست ولی این سختی باعث نمی‌شود که انگیزه‌مان را از دست دهیم.
وی افزود: بازی سختی داریم ولی با انگیزه زیادی که داریم، مطمئن هستیم که نتیجه‌ لازم را کسب می‌کنیم. از هواداران‌مان هم می‌خواهم که با حمایت از ما به حریف هم احترام بگذارند. اگر در این بازی پیروز شویم، باید جشن بگیریم و شادی کنیم. پس از الجزیره با نمایندگان قطر و ازبکستان هم بازی داریم. فوتبال باعث می‌شود که ارتباطات ما با سایر کشورها بهتر شود.”
سرمربی تراکتورسازی همچنین گفت: “از بازی آسیایی‌مان که بگذریم، در لیگ برتر هم حضور داریم و تلاش می‌کنیم که در هر دو جام نتایج خوبی را بگیریم. می‌دانیم که حریف نقاط قوتی دارد که می‌تواند برای ما مشکل‌ساز شود. به همین دلیل سعی می‌کنیم که با قدرت تیمی خود نقاط قوت حریف را خنثی کنیم.”
اولیویرا در پاسخ به سوالی درباره شرایط جوی تبریز در روز بازی هم گفت: “دیروز در تبریز برف آمد ولی امروز هوای اینجا مثل هوای دوبی است! بنابراین نمی‌شود، درباره تاثیر شرایط جوی حرفی زد.”
در ادامه خبرنگاری از سرمربی تراکتورسازی پرسید که تغییر سرمربی الجزیره که چند روز پیش اتفاق افتاد، چقدر در روند حرکتی حریف تاثیر می‌گذارد. وی در پاسخ گفت: “فکر نمی‌کنم که سرمربی الجزیره در چند روزی که به این تیم آمده، بتواند تغییرات چندانی را در تاکتیک تیمش انجام دهد. ما با تمام توانی که داریم، می‌خواهیم برابر حریف کم نیاوریم.”
وی افزود: “سعی می‌کنیم که بازی را روی زمین پیش ببریم ولی اگر در روند مسابقه مشکلی پیش بیاید، از روش‌های دیگری هم استفاده می‌کنیم. مطمئنم همه بازیکنان حواس‌شان به حساسیت بازی هست و می‌دانند که نتیجه‌ بازی از هر چیزی مهم‌تر است. سعی می‌کنیم با روحیه بالایمان حریف را با شکستش غافلگیر کنیم.”
اولیویرا در ادامه تاکید کرد که هواداران تراکتورسازی باید به ورزشگاه بیایند تا این تیم را تشویق کنند: “از هواداران می‌خواهیم یک بار دیگر ما را حمایت کنند تا با یک برد شیرین جشن بگیریم.”
وی در پایان برای تیم‌های سپاهان و استقلال، دو نماینده دیگر ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.
لوئیس میلا گفت، در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه زیادی حاضر شده و تمام تلاشش را می‌کند که مدیران باشگاه اماراتی را برای ابقایش راضی کند.
لوئیس میلا گفت، در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه زیادی حاضر شده و تمام تلاشش را می‌کند که مدیران باشگاه اماراتی را برای ابقایش راضی کند.
سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات که برای دیدار با تراکتورسازی در اولین دیدار رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در تبریز به سر می‌برد، در نشست خبری پیش از این بازی گفت: “تراکتورسازی برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کرده و مطمئنا انگیزه‌های زیادی خواهد داشت. این تیم همچنین برابر تیم خوب ما قرار گرفته که این انگیزه حریف را بیشتر می‌کند.”
در ادامه خبرنگاری از میلا پرسید، با توجه به این که تنها چهار روز است، هدایت الجزیره را بر عهده گرفته، آیا شناختی از این تیم و بازیکنانش دارد؟ وی پاسخ گفت: “مربی قبلی تلاش‌های زیادی برای این تیم انجام داده بود ولی ما فلسفه جدیدی داریم که آن را پیاده می‌کنیم.”
سرمربی الجزیره همچنین در پاسخ به سوالی درباره میزان شناختش از تیم‌های اماراتی هم گفت: “تاکنون تجربه مربیگری در امارات را نداشتم ولی فکر می‌کنم تجربه کافی را در تیم‌های پایه این کشور دارم. تمام تلاشم را می‌کنم که با عملکردم مدیران باشگاه را برای ابقایم راضی کنم.”
وی در پایان صحبت‌هایش با بیان این که فردا در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه زیادی حضور پیدا می‌کند، گفت که الجزیره برای دیدار با تراکتورسازی هیچ محروم و مصدومی ندارد.
ریکاردو اولیویرا، بازیکن تیم فوتبال الجزیره امارات که شباهت اسمی هم با سرمربی تراکتورسازی دارد، در نشست خبری پاسخگوی سوال خبرنگاران بود. خبرنگاری از وی پرسید که آیا صحت دارد که او گفته است، به خاطر میزبانی بد استقلال در سال گذشته دوست نداشته به ایران بیاید؟ وی با رد این خبر گفت: “چنین چیزی را نگفته بودم. به ایران آمدم تا بهترین بازی‌ام را ارائه دهم و امیدوارم که همان نتیجه‌ای را که سال پیش برابر استقلال گرفتیم، تکرار کنیم.”

منبع مطلب: e-a-sport.ir

درباره ی رضا تقی پور

وبلاگ: www.xx.blogfa.com / ایمیل: rezaahar@yahoo.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درج شکلک روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette