تیراختور آذربایجان باید طلایه دار غیرت، تعصب و هویت باشد

661 بازدید

تیراختور آذربایجان باید از اولین هفته لیگ برتر فصل آینده طلایه دار غیرت، تعصب و هویت باشد

trakhtur

چه خبر از سر مربی ؟ چه خبر از تمدید قرار داد بازیکنان ؟ اصلا چه خبر از هواداران ؟
آیا میتوانیم هر روز سکوت کنیم؟ آیا میتوانیم در مقابل دروغهای تکراری سر تعظیم فرود آوریم ؟

جناب مدیر عامل تازه ! شاید شما هواداران تیراختور آذربایجان را نمشناسید همان گونه که مدیر عامل قبلی نشناخت و رفت ….
امروز که با اعمال قدرت هیئت مدیره بر مسند بزرگان تکیه زده اید این حرف دل کوتاه را خوب بخوانید و گوش دهید!

اکنون که به خاطر قحط الرجال شدن در استان و اخراج مدیر عامل قبلی به دست هواداران مجبور هستیم جنابعالی را تحمل کنیم باید به این سکوت معنی دار دقت کنید و بدانید که هواداران هنوز هم از انتخاب شما به عنوان جایگزین سومبولیک یاد میکنند و میدانند که بازهم دست های پشت پرده مدیریت قبلی ، که با ایجاد حواشی فراوانی در آخر فصل اجازه رسیدن به موفقیت را به تیم محبوبمان نداد با شما دستشان در یک کاسه است.
ولی برای عرض ادب به این سخن که “قصاص قبل از جنایت جایز نیست “فعلا هیچ نمی گوییم و تنها به این دل خوش هستیم که شاید شما استثنا باشید و نخواهید از این کرسی به عنوان سکوی پرتاب خود استفاده کنید.

کیفیت مدیریت شما مثل روز بر هواداران آشکار است و میدانیم که با انجام برنامه هایی قصد تضعیف تیم را دارید ولی خواستیم فقط تذکری داده باشیم که با “دم شیر” بازی نکنید.
تیراختور محل آزمایش نیست اگر تا دیروز ادعا میکردید که با اختصاص بودجه کافی تیم را مدیریت خواهید کرد پس اکنون زمان تلاش و کوشش است نه فریب کاری مطمئن باشید که تمامی سخنان دو پهلوی شما در ذهن هواداران مرور میشود تا روزی که فصل شروع شود.
اکنون که میتوانید پشت درهای بسته چاره ای بیابید تا تیراختور بیش از این به بیراهه نرود صعی کنید که داشتهای خود را نشان دهید،حتما میدانید که چه وظیفه سنگینی در مقابل 4 سال زحمت و عاشقی هواداران دارید! این گونه نباشد که فکر کنید اعتراض هواداران به مدیر قبلی یک شبه بوجود آمد نه ! این هواداران بی کفایتی 3 ساله را تنها در یک شب جواب دادند ولی از بخت بد شما دیگر آن صبر و شکیبایی میان هواداران وجود ندارد که شما با این گذینه نشد آن دیگری مردم را به سخره بگیرید.
هواداران تراکتور را کوچک و بی تدبیر نپندارید که ابراهیم زاده نشد مایلی کهن منفور ، او هم نشد مجبور هستند که جلالی یا کاظمی را قبول کنند !! نه ابتدا به شما اعلام میداریم که حتی میتوانیم از امثال…. مربیان بزرگی بسازیم چون این ما هستیم که …… بزرگ کردیم و باز هم میتوانیم خواسته ها و جاه طلبی های خویش را به هر کسی دیکته کنیم و فردی بسازیم که خودمان میخواهیم ولی این روش به این منظور نیست که شما در خواب زمستانی تشریف داشته و هواداران را در سر دو راهی قرار دهید که یا این شخص و یا فلانی و دیگر هیچ …
نه اشتباه نفرمایید اگر قرار بر این باشد که با حضور امثال مایلی کهن ها بخواهید از احسای تنفر هواداران نسبت به این شخص و هم ردیفانش سکوهای سهند را خالی ببیند و در کمال خون سردی مسیر هدایت تیراختور به دسته یک را هموار سازید بسیار در اشتباه هستید.
چرا که باید بدانید تنها مسیر خوشبختی برای هر دو سوی میدان جنگ مسیری است که تیراختور آذربایجان روز به روز قدرتمند تر و با صلابت تر شود و الا نمی توانید این عاشقان تیراختور را با مرگ تدریجی از پای بیندازید.
کتب تاریخی را بیشتر مطالعه فرمایید چرا که آینده ، صفحات تکراری ، گذشته میباشد.

اکنون که پرده ای در میان نیست و همگی به رک گویی عادت کرده ایم اتمام حجت میکنیم که …
تیراختور آذربایجان باید از اولین هفته لیگ برتر فصل آینده طلایه دار غیرت ، تعصب و هویت باشد این گونه نباشد که طبق سناریوهای سوخته در هفته های نخست لیگ طلب فرصت هماهنگی بخواهید از هواداران،در نیم فصل بودجه را بهانه کنید و در 5 هفته پایانی نتیجه ها را مهندسی فرماید، اکنون که هیچ نمیگوییم که شما را چه کسی با اجازه کدام هوادار مدیر عامل کرده بهترین فرصتی است که نسبت به هماهنگی های لازم اقدام فرمایید.

یاعلی
بیرلیک غزلی اوخویان عاشیقه ، عشق اولسون
taeb.trx1970

منبع: traxtorchi.ir

درباره ی رضا تقی پور

وبلاگ: www.xx.blogfa.com / ایمیل: rezaahar@yahoo.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درج شکلک روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette