جلالی سرمربی تراکتورسازی شد

جلالی سرمربی تراکتورسازی شد

mejid-jelili

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که امشب جلسه هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی برای انتخاب سرمربی این تیم برگزار شد و از بین گزینه‌های مایلی‌کهن، مجید جلالی و دو گزینه خارجی، سرانجام مسئولان باشگاه مجید جلالی را انتخاب کردند.
قرار است فردا حمید زینی‌زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به تهران بیاید تا با جلالی قرارداد امضا کند.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

جلالی : امیدوارم بتوانم منشأ خدمت برای جوانان آذربایجان شوم / یک تیم خیلی خوب و در حد نام تراکتورسازی خواهیم بست.
در خصوص آخرین وضعیت مذاکرات باشگاه با شما صحبت کنید.
آقای زینی زاده زنگ زدند و گفتند که شما از بین گزینه های مربی گری تراکتورسازی انتخاب شده اید و من بسیار خوشحالم. امیدوارم بتوانم منشأ خدمت برای جوانان آذربایجان شوم و بتوانیم استعداد های جوان را جذب و به خدمت بگیریم و دورخیزی به سمت بهترین مقام ها و بهترین بازی ها داشته باشیم.در خصوص مدت و زمان عقد قرار داد توضیح دهید.
طبق گفته های مدیر عامل محترم باشگاه تراکتورسازی ، قرار داد فردا به ثبت خواهد رسید و در خصوص مدت قرار داد نیز فردا صحبت خواهد شد.

چه برنامه هایی را به باشگاه ارائه داده اید؟
ما یک برنامه توسعه فوتبال جوانان تراکتور و کل استان را به باشگاه ارائه داده ایم که همزمان یک تیم خیلی خوب و در حد نام تراکتورسازی خواهیم بست تا بتوانیم در جبهه های مختف بجنگیم و بتوانیم الگوی خوبی برای فوتبال ایران باشیم.

آیا برنامه ای هم برای قهرمانی دارید؟
قبلا هم در صحبت های خود با آقای زینی زاده ، در این خصوص صحبت کرده ایم ، نوع سیاست گذاری ها برای لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا می باشد و امیدوارم بتوانیم در زمان نقل و انتقالات بازیکنان مد نظر را جذب کنیم.

لیست بازیکنان مد نظر را به باشگاه ارائه داده اید؟
لیست بازیکنان آماده ارائه می باشد و آنها را فردا در خدمت مدیر عامل باشگاه قرار خواهم داد.

امکانات باشگاه تراکتورسازی را تا چه حدی می بینید؟
طبق صحبت هایی که شده است و از روی شنیده ها امکانات بسیار خوبی را دارد و در اولین سفر به تبریز از این امکانات بازدیدی خواهم داشت.

از بازیکنان کنونی تراکتورسازی شناختی دارید؟
بازیکنان شایسته و بزرگی را دارند چرا که توانسته اند تراکتورسازی را در فصل گذشته نائب قهرمان لیگ برتر کنند ، بازیکنان خوب و با استعدادی می باشند و وظیفه من نیز بردن تیم به سمت آینده بهتر می باشد.

با پیوستن شما به تراکتورسازی پیشنهاد تیم انگلیسی چه می شود؟
این پیشنهاد همانطور که گفته ام موکول می شود به یک سال آینده و من با عقد قرارداد با تراکتورسازی سرمربی این باشگاه خواهم بود و تمام توان خود را در اختیار این باشگاه خواهم گذاشت.

چه شناختی از هواداران تراکتورسازی و شهر تبریز دارید؟
شناخت عمیقی از هواداران تراکتورسازی دارم ، این هواداران امتیاز بزرگی برای ما خواهند بود ، ما باید در این فصل الگویی برای سایر تیم ها باشیم هم از لحاظ سبک فوتبالی هم از لحاظ هواداران ، می دانم که در آینده نزدیک به هوادارانمان افتخار خواهیم کرد.

در پایان چه صحبتی با هواداران تراکتورسازی دارید؟
از همه آنها تشکر می کنم ، بابت اینکه در مدت دو روزه بیش از 500 ایمیل از طرف هواداران تراکتورسازی دریافت کرده ام که احساسات پاک خود را بیان کرده اند.

گفتگو از نوید هوشمند
منبع: tractor-club.com

درباره ی رضا تقی پور

وبلاگ: www.xx.blogfa.com / ایمیل: rezaahar@yahoo.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.