پرداخت 3188 میلیارد ریال تسهیلات به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی

413 بازدید

 مدیرعامل بانک مسکن
پرداخت 3188 میلیارد ریال تسهیلات به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی

index

گروه بنگاه‌ها – پرداخت3188 میلیارد ریال تسهیلات براي کمک به زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی توسط کارکنان بانک مسکن، اقدامی شایسته و بی‌سابقه بوده است.

قدرت اله شریفی، مدیرعامل بانک مسکن طی گفت‌وگویی با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اینکه احداث سرپناه برای هموطنان آسیب دیده از زلزله قبل از رسیدن فصل سرما از اولویت‌های کاری تمامی نهادها از جمله بانک مسکن بوده است، این بانک تمامی تلاش خود را در این خصوص به کار گرفت و تسهیلاتی را بالغ‌بر 864 میلیارد ریال در شهرستان‌های اهر، ورزقان، هریس، کلیبر، مرند، ‌هادی‌شهر، شبستر و تبریز به متقاضیان پرداخت کرد.
شریفی میزان تسهیلات پرداخت شده در بخش تسهیلات مشارکت مدنی روستایی در شهرستان‌های ذکر شده را بیش از 2324 میلیارد ریال، در بخش تسهیلات جعاله شهری 359 میلیارد ریال و تسهیلات مشارکت مدنی شهری را در حدود 505 میلیارد ریال عنوان کرد. وی افزود: این بانک تاکنون برای احداث واحدهای مسکونی روستایی کشور 42152 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده و در استان آذربایجان شرقی نیز بعد از وقوع زلزله اخیر که حجم گسترده‌ای از واحدهای مسکونی روستایی خسارت دیده است، همکاران ما در بانک مسکن استان به یاری زلزله‌زدگان شتافتند و به عنوان بانک عامل پرداخت کننده تسهیلات، تلاش کردند با کمک بنیاد مسکن استان، واحدهای مسکونی مردم احداث شود. شریفی در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده از سوی این بانک اظهار کرد: بانک مسکن برای احداث 20 هزار واحد مسکونی روستايی، مبلغی بالغ بر 2380میلیارد ریال را به صورت یکجا در اختیار بنیاد مسکن قرار داده است تا از این طریق، این بنیاد هر چه سریع‌تر مصالح مورد نیاز برای ساخت مسکن روستايی را بدون فوت وقت، تهیه کند.

درباره ی امیر تقی پور

امیر تقی پور، فوق لیسانس زمین شناسی اقتصادی هستم. (مدیر وب سایت) ........ ایمیل من: amirahare@gmail.com - سایت: www.aharri.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درج شکلک روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette