اخبار صلاحیت نامزدهای انتخاباتی اهر هریس

تاریخ 27 بهمن:

اسامی ۱۸ کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابيه اهر و هریس (27 بهمن):

انتخابات اهر

⬅️ مجتبی اسدی
⬅️ محمد اسلامی
⬅️ لیلا اکبرزاده اهری
⬅️ امین بایبوردی
⬅️ مهدی حسینیان سراجه لو
⬅️ بهروز دعایی
⬅️ اکبر رحیمی
⬅️ احمد سعید
⬅️ جلال شادمان
⬅️ بیت اله عبداللهی
⬅️ سروناز غفاری
⬅️ نادر فخیمی هریس
⬅️ علیرضا قرداشخانی
⬅️ جعفر کریم پور
⬅️ نوروز محمدى
⬅️ اردشیر مظفری
⬅️ داود موسی پور
⬅️ علیرضا نمازپور

✅ ترتیب اسامی بر اساس حروف الفبا می باشد.

✅ اسامی نهایی فردا به صورت رسمی توسط فرمانداری اهر (مرکز حوزه انتخابیه) منتشر خواهد شد.

به محض دریافت لیست نهایی نتیجه نهایی تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس اهر هریس از فرمانداری در سایت درج خواهد شد

.

.

آخرین اخبار در مورد بررسی صلاحیتها:

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: ۲۷ بهمن ، نتیجه نهایی تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس اعلام می شود.

گمانه‌زنی‌های صلاحیت کاندیداها در فضاهای مجازی به هیچ‌وجه مورد تأیید مسوولین نیست، تأکید می‌گردد که فهرست نهایی نازدهای تایید شده روز 28 بهمن‌ماه به صورت رسمی اعلام می‌شود. رسیدگی به این اعتراضات توسط شورای نگهبان 7 روز زمان می‌برد (از ۲۰ بهمن تا ۲۶ بهمن) و در تاریخ ۲۷ بهمن نتایج نهائی به وزارت کشور ابلاغ می‌شود و یک روز بعد اسامی نهائی نامزدهای انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط فرمانداری‌های سراسر کشور آگهی و منتشر خواهد شد.

تاریخ 17 بهمن

کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابيه اهر و هریس؛

کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابيه اهر و هریس؛

 15 نفر در اهر برای انتخابان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شدند.
بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع رسمی، 16 نفر از کاندیداهای ثبت نامی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان رد صلاحیت یا عدم  احراز شدند.

 

با توجه به خبر منتشر شده از سوی فرماندار اهر مبنی بر تایید صلاحیت ۱۵نفر از کاندیداهای مجلس، یکی از نامزدهایی که قبلا تایید شده بود نیز رد شد.

اسامی 15 کاندیدای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابيه اهر و هریس:

⬅️ مجتبی اسدی
⬅️ محمد اسلامی
⬅️ لیلا اکبرزاده اهری
⬅️ امین بایبوردی
⬅️ مهدی حسینیان سراجه لو
⬅️ بهروز دعایی
⬅️ جلال شادمان
⬅️ سروناز غفاری
⬅️ نادر فخیمی هریس
⬅️ علیرضا قرداشخانی
⬅️ جعفر کریم پور
⬅️ نوروز محمدى
⬅️ اردشیر مظفری
⬅️ داود موسی پور
⬅️ علیرضا نمازپور

✅ ترتیب اسامی بر اساس حروف الفبا می باشد.

منبع از اهر نیوز

تاریخ 27 دی:

احراز صلاحیت نشدن ۱۵ داوطلب مجلس در حوزه انتخابیه اهر و هریس

فرماندار-اهر

رئیس ستاد انتخابات شهرستان اهر از احراز صلاحیت 16 داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی حوزه اهر و هریس در هیئت نظارت استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار اهروصال، سید محمدعابدی ظهر یک‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۳۱ نفر طی مهلت یک‌هفته‌ای ثبت‌نام در حوزه انتخابیه اهر و هریس نام‌نویسی کردند و در بررسی صلاحیت در هیئت‌های اجرایی انتخابات شهرستان اهر صلاحیت دو نفر از آن‌ها احراز نشد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ‌یک از داوطلبان انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه اهر و هریس انصراف نداده‌اند، افزود: با بررسی صلاحیت ۳۱ کاندیدای ثبت‌نام کننده انتخابات در هیئت نظارت آذربایجان شرقی، ۱۵ نفر از این تعداد داوطلبان نتوانستند از فیلتر هیئت نظارت بر انتخابات استان عبور کنند و هفت نفر عدم احراز و هشت کاندیدای حوزه انتخابیه اهر و هریس رد صلاحیت شدند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان اهر بابیان اینکه ۴۷ درصد کاندیداهای حوزه انتخابیه اهر و هریس در روند بررسی صلاحیت‌ها، در هیئت نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی رد صلاحیت شده‌اند، ادامه داد: عدم احراز صلاحیت کاندیداها مبنی بر پایان کار و ناامیدی آن‌ها نیست.
وی به دلایل رد صلاحیت برخی از کاندیداهای حوزه انتخابیه اهر و هریس اشاره کرد و گفت: افراد رد صلاحیت شده مشمول ماده ۲۸ و بندهای یک، دو و سه ماده ۳۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند و داوطلبان رد صلاحیت شده ۴۸ ساعت فرصت دارند تا شکایت خود را به دفتر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات استان آذربایجان شرقی و یا کشور اعلام کنند.
عابدی با اشاره به اینکه چنانچه کاندیداهای رد صلاحیت شده نتوانند از هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات استان تائید صلاحیت خود دریافت کنند، در مرحله بعد باید شکایت خود را مستقیماً به شورای نگهبان اعلام کنند، خاطرنشان شد: داوطلبانی که صلاحیت خود را تاکنون از هیئت‌های اجرایی و نظارت شهرستان، استان و کشور دریافت نموده‌اند نیز باید پایبند قوانین تبلیغات انتخاباتی باشند چون در غیر این صورت و مشاهده تخلفات، در صلاحیت آنان بازبینی خواهد شد.

کاندیداهایی که صلاحیتشان مورد تایید هیات نظارت استان قرار گرفته است

✅ محمد اسلامي
✅ مهدي حسينيان سراجه لو
✅ اردشير مظفري
✅ جلال شادمان
✅ عليرضا نمازپور
✅ عليرضا قرداشخاني
✅ داود موسي پور
✅ نوروز محمدی
✅بهروز دعايي
✅ نادر فخيمي هريس
✅ امين بايبوردي
✅ احمد سعيد
✅ مجتبي اسدي
✅جعفر کریم پور
✅ليلا اكبرزاده اهري
✅سروناز غفاری

…………

کاندیداهایی که صلاحیتشان رد شده یا احراز نشده است

❌ ارسلان کاظم پور
❌ علی رضایی
❌ شهریار ممی خانی
❌ صولت همت جو جوبند
❌ مالک آزادگان
❌ جهان زاهدی فر
❌ مهدی افتخاری فر
❌ محرم کامرانی
❌ كريم محسني
❌ شهريار سلطاني
❌ صادق بلندي
❌ فرامرز جبارزاده
❌ نسرين جهانشاهي
❌ خلیل کریم پور ریحانی
❌ جلیل روحانی مجد

لازم به ذکر است داوطلبانی که در هیئت های نظارت استانی و هیئت مرکزی نظارت صلاحیتشان رد و یا احراز نشده است ؛ در صورت تمایل می‌توانند طی سه روز از تاریخ ۲۷ دی ماه ۹۴ شکایت خود را به شورای نگهبان ارائه کنند

✅ در مورد افرادی که صلاحیت آنها رد شده است امکان تأیید برای این  داوطلبان وجود دارد نمیتوان بصورت قطعی این لیست را  آخرین لیست از این حوزه انتخاباتی دانست

درباره امیر تقی پور

امیر تقی پور، فوق لیسانس زمین شناسی اقتصادی هستم. (مدیر وب سایت) ........ ایمیل من: amirahare@gmail.com - سایت: www.aharri.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال امنیتی جواب دهید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

برای درج شکلک روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette