تغییرات مدیریتی اهر

591 بازدید

تغییرات مدیریتی به اداره صنعت، معدن و تجارت اهر رسید

انتصاب

اهر – تغییرات مدیریتی که از چند ماه پیش‌ در شهرستان اهر آغاز شده این بار به اداره صنعت، معدن و تجارت رسید و فیاض علیزاده به عنوان رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت اهر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تغییرات مدیریتی در ادارات شهرستان اهر و بدون اطلاع عموم انجام شده و برای بیشتر مدیران جدید و سابق حتی مراسم معارفه نیز برگزار نمی‌شود.

پس از تغییر فرمانده سپاه ناحیه اهر و مدیران راه و شهرسازی، شبکه بهداشت و درمان، حفاظت محیط‌ زیست، بیمه سلامت همگانی، دانشکده شهید چمران، جهاد دانشگاهی، بیمارستان باقرالعلوم و تحولات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، اکنون در سکوت خبری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اهر تغییر یافت.

برخی از تغییرات انجام‌یافته که اغلب بدون اطلاع‌رسانی و در سکوت خبری صورت گرفته این بار حتی بدون اینکه مراسم تودیع و معارفه‌ای برگزار شود، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اهر برکنار و فرد جدیدی منصوب‌شده است.

بر اساس اظهارات مسئولان محلی، تغییر مدیران ادارات شهرستان اهر به معنای ناکارآمدی نیست بلکه این امکان برای افراد دیگری نیز فراهم می‌شود تا از تجربیات افراد جدیدی در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم است.

پیش‌ازاین که عیسی فتح‌الله زاده رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اهر سمت خود را به فیاض علیزاده بدهد، در اداره محیط ‌زیست شهرستان نیز شاهد مدیر جدیدی بودیم و تغییر در این اداره که حسن جبلی پیما پیش‌ازاین عهده‌دار بود به علت بازنشستگی مسئولیت خود را به جمالی سپرد.

همچنین طی هفته‌های گذشته انتصاب‌هایی در بیمارستان باقرالعلوم اهر نیز صورت گرفت که به دلیل رفتارهای ناشایست برخی از کارمندان با خبرنگاران و اصحاب رسانه حتی انتصاب رئیس بیمارستان نیز رسانه ای نشد.

رئیس جدید اداره صنعت معدن و تجارت اهر معرفی شد

فیاض علیزاده فوق‌لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه شاهد تهران دارای ۱۱ سال سابقه کار به‌عنوان کارشناس بازرگانی داخلی در شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در تهران بوده و از سال ۸۹ کارشناس امور صنایع در اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اهر مشغول بوده است.

علیزاده همچنین با حفظ سمت مدرسی در دانشگاه پیام نور اهر به‌عنوان رئیس جدید اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اهر معرفی‌شده است.

درباره ی امیر تقی پور

امیر تقی پور، فوق لیسانس زمین شناسی اقتصادی هستم. (مدیر وب سایت) ........ ایمیل من: amirahare@gmail.com - سایت: www.aharri.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درج شکلک روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette